Boris Kollár ako zodpovedný Slovák s istými cigánskymi črtami

Autor: Vladimír Špernoga | 19.3.2011 o 10:13 | (upravené 19.3.2011 o 10:21) Karma článku: 9,88 | Prečítané:  3525x

alebo ako môžem vnímať úspech Borisa u žien a jeho prístup ku klesajúcej pôrodnosti na Slovensku ? Jednoznačne pozitívne. Iste, Boris sa vo vzťahoch k ženskej populácii, túžiacej žiť v harmonickom manželskom zväzku odo dňa ružovej svadby až pokiaľ manželov smrť nerozdelí nespráva celkom štandartne.

Borisov prístup, že po nárazových či opakovaných stykoch zanecháva u tej ktorej dámy svoju pečať (či už pečať zlatú alebo pečať počatia, resp. oboje naraz) vyvoláva dojem frívoľnosti vo vzťahoch, nezodpovednosti, ba až vyvstávania otázky, či takáto osoba nerieši svoju frustráciu zo života týmto navonok nezodpovedným životom.

Domnievam sa, že vyššie uvedené domnienky sú len domnienkami. Prístup Borisa Kollára hodnotím ako prístup zodpovedného Slováka, ktorý svojským spôsobom bojuje proti klesajúcej natalite na Slovensku. Áno, môžeme sa na styky Borisa pozerať rôzne.


Niekto môže povedať, že počet Borisových detí môže súvisieť:

a) s predčasnou ejakuláciou - v populácii stresovaných podnikateľov nie neobvyklou


b) neschopnosťou vykonávať prerušovanú súlož - súvisí s bodom a)


c) nedostatkom finančných prostriedkov na kúpu ochranných pomôcok


d) snahou zabezpečiť sa na starobu, veriac, že niektoré z jeho detí mu vrátia požičané


e) extrémnou rýchlosťou jeho bičíkovcov, ktoré môžu negovať predčasnú ejakuláciu - tzn. súloží ako ďábel, a keď to pustí raz za čas, má skoro 100 % úspešnosť


f) vediac, že dôchodkový systém je pri súčasnom stave poklesu natality neudržateľný a ide sám osobne príkladom ostatným Slovákom


g) zmyslom pre budúcnosť Slovenska, keďže ako jeden z mála bielych reálne kopíruje konanie cigánskej populácie

h) iné mne neznáme dôvody

Predposledný bod g) teda poukazuje jednoznačne na to, že Boris má isté cigánske črty. Teraz nehodnotím jeho podnikateľské aktivity, keďže si to netrúfam, ale s pomocou informácii bulvárnych denníkov snažím sa (ne)objektívne hodnotiť tohto zodpovedného Slováka.

Áno Boris, si fasa šrac. Gratulujem Ti k ďalšiemu počatiu a bodaj by si v nastúpenom trende pokračoval aspoň do svojej 50tky. To všetko Ti úprimne a od srdca želám a obdivujem Tvoj prístup k zachovaniu slovenského bielemu rodu, s relatívne predpokladaným vyšším IQ ako priemerka c... populácie.

porodnost2010.gif

súbor štatistiky z roku 2009 je v gife a nepodarilo sa mi ho žiaľ  zmenšiť. Nič menej verím, že mapka poukazuje na jasnú štruktúru vyššej natality v oblastiach so zvýšenou populáciu slovakafroamericans - viac aj na stránke štatistického úradu SR.

Štatistika teda len  potvrdzuje môj dojem o spoločných borisových a cigánaskych črtách - zabezpečovanie vysokej natality.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

BRATISLAVA

Prestavba stanice sa blíži, Bratislava o obmedzeniach mlčí

Najskôr musia dokončiť modernizáciu električkovej trate na Špitálskej ulici.


Už ste čítali?